Bu site Cömert Merdiven'e ait ürün sitesidir. Ana site için tıklayınız...
ANASAYFA KURUMSAL EV MERDİVENİ İLETİŞİM
Hakkımızda

1987 ' den günümüze... Kuruluşundan bu yana ülke ekonomisine değer katan üretimler ve ihracatlar yapan Cömert Merdiven, 1987 yılında kurulmuş olup merdiven üretim ve ticareti alanlarında hizmete başlamıştır. Cömert Merdiven sektörün lideri konumunda, sahip olduğu saygınlık ve marka imajı ile büyük bir ticari güce sahiptir.

 

Misyon

Müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktayız. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılıyoruz. Güçlü bir iletişim ağı ile değerli müşterilerimizle aramızda güven bağı kurmak, müşteri memnuniyeti ve güvenliğini sağlamak bizim için çok önemlidir.

 

Vizyonumuz

Firmamızın uluslararası alanda verimliliğini arttırmayı amaçlıyoruz. Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmayı hedef edinerek, kendi uzmanlık alanımızda gerek çalışanlarımız gerek firmamızı sürekli geliştirmekteyiz. Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olarak sektörün öncülüğünü yapan lider firma konumumuzu daha da ileri taşımayı amaçlıyoruz.

 

Kalite Politikası

Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutuyoruz. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte toplam kaliteyi benimsemektedir. Cömert Merdiven, yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinç ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Sosyal Sorumluluk

Cömert Merdiven sektörünün toplumsal değerini ve önemini benimsemiştir. Cömert Merdiven olarak toplumun refah düzeyinin gelişmesi ve sürdürülebilir olması açısından kişilere düşen sorumlulukların yanında kurumlara da büyük paydaların düştüğü kanaatindeyiz. Kurumlara bu noktada düşen payları verimli ve karlı olmak, kanunlara saygılı olmak, toplum normlarına uygun hareket etmek ve bunların yanı sıra toplumsal sorunların gönüllü çözümüne katkıda bulunmak şeklinde sıralayabiliriz.

Sertifikalar